Новини Borispol Village

Чудові новини для власників бізнесу або для тих, хто хоче розпочати власну справу!

Доступні комерційні приміщення в Borispol Village!

Житловий комплекс Borispol Village створює ще більше інфраструктури для своїх жителів! Тепер таухауси Borispol Village можна використовувати як комерційне приміщення. Сьома черга житлового комплексу має прекрасне розташування для бізнесу.

Населення міста Бориспіль складає понад 60 000 осіб та жителів Києва, які часто мандрують проїздом. Центральна вулиця  Кихвський Шлях перевантажена, тому безліч містян та гостів їздять вулицею Польова. Саме тому на перехресті проїзних вулиць Курбаса та Польова  жвавий рух і вас можуть помітити всі!

Кому ідеально підходить таунхаус для розвитку бізнесу?

1. Аптека — невіддільна частина для всіх житлових комплексів. Власники можуть сміливо відчиняти аптеку в ЖК Borispol Village. Комплекс розрахований на 99 будинків, які знаходяться в житловому кварталі біля активних проїзних доріг.

2. Магазин — також чудова ідея для бізнесу та інфраструктури комплексу. Жителі Borispol Village зможуть придбати продукти невиходячи за межі території житлового комплексу.

3. Дитячий садок — жителі комплексу вже мають прекрасні дитячі майданчики та навіть футбольне поле для дозвілля. Власний дитячий садок був би ідеальним рішенням для всіх батьків.

4. Медичний центр чи стоматологія — власники будинків Borispol Village зможуть завжди піклуватися про власне здоров’я і залюбки довірять своє здоров’я лікарям у власному житловому комплексі.

5. Винний магазин — стане в пригоді для всіх сімейних свят та відпочинку з друзями. Таунхауси мають просторий 0-й поверх для зберігання товару.

Також нагадуємо, про нові умови розтермінування до 1 року. Придбайте таунхаус для вашого бізнесу за вигідних умов та масштабуйтеся разом з нами!

За детальною інформацією щодо умов придбання будинку під комерційне приміщення звертайтеся до відділу продажу. 
Made on
Tilda